A A A

Atramentová cartridge Canon CLI526 CMY

Spotrebný materiál  » Cartridge  » CANON

Cena:29.90EUR

Spoločnosť Canon sa už dlhú dobu zaoberá výrobou kvalitných laserových a atramentových tlačiarni spoločne s potrebným príslušenstvom. V tlačiarniach a multifunkčných zariadeniach nájdete nové a pokrokové technológie, ktoré vylepšujú kvalitu tlače, životnosť tlačiarni a rýchlosť tlačených stránok.

Canon CLI-526 C/M/Y Pack je náhradný set náplní od spoločnosti Canon, ktorý obsahuje červenú, modrú a žltú farbu pre tlačiarne Canon Pixma MG5150, MG5250 a MG8150 taktiež firmy. Sety sú výhodné hlavne nižšou cenou, než za akú by ste kúpili tieto tri cartridge samostatne.

Po otvorení setu, doplníte iba farbu, ktorá Vám aktuálne došla a ostatné náplne budete mať pripravené nabudúce. Vzhľadom k oddeleným zásobníkom, ktoré sú každý zvlášť zabalené proti vysychaniu sa nemusíte báť, že by Vám nejaká z náhradných farieb zaschla pokiaľ neporušíte jej ochranný obal.

Výhodou originálnej cartridge je 100% kompatibilita s produkty a maximálna kvalita tlače, ktorú nie je možné s neoriginálnymi náplňami dosiahnuť.